Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

2017. november 14., 19:45

Az idén is megrendezték a Bolyai Anyanyelvi Csapatversenyt Nyíregyházán a Gárdonyi Géza Általános Iskolában. Iskolánkat négy 6. osztályos diák képviselte: Tóth Léna, Poór Attila, Juhász Ferenc és László Katalin. Évfolyamonként 4 fős csapatok versenyezhettek. A mi iskolánk a nyelvÉsz csapatnévvel indult. A versenynek az volt célja, hogy segítsék a diákokat azon képességek kifejlesztésében, hgy közösen, összedolgozva oldajanak meg problémákat, átéljék az együtt gondolkodás örömét, és a logikus gondolkodás mellett összemérhessék tudásukat. Felkészítő tanárukkal Gadzsa Bernadett-tel nagy örömmel és odaadással készültek a versenyre. Az együtt töltött idő összekovácsolta a csapatot, és sok tudásra tettek szert a felkészülési idő alatt. Köszönjük, hogy vihettük iskolánk nevét más közösségbe is.

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny